Skup folii

Dysponując odpowiednim zapleczem jesteśmy w stanie prowadzić w pełni funkcjonalny skup folii odpadowej. Przyjmujemy wszystkie jej typy (kategoria A, B, C oraz D). W możliwie jak największym stopniu pragniemy wykorzystać potencjał tego tworzywa sztucznego, które doskonale sprawdza się w procesie recyklingu. Skup folii stretch umożliwia jej ponowne wykorzystanie, a tym samym – pozwala na skuteczną ochronę środowiska naturalnego przed niekorzystnymi dla niego procesami powolnego rozkładu tego materiału.

W trakcie codziennej pracy dbamy o to, by elastyczny kształt oferty zachęcał naszych Klientów do korzystania ze skupu folii. Od wielu lat przyjmujemy tworzywa ze wszystkich kategorii:

  • A (bezbarwne, produkcyjne),
  • B (kolorowe),
  • C (z nadrukiem),
  • D (stretch, kaptury).

Wszystkie, dostarczane do nas tworzywa, podlegają starannej selekcji i segregacji, dzięki czemu dalsze etapy recyklingu przebiegają niezwykle sprawnie. W realizacji kompleksowej obsługi pomaga nam dyspozycyjna flota pojazdów, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić terminowy transport materiałów (ich odbiór bezpośrednio od Klienta).

W trakcie realizowanych przez nas usług, związanych ze skupem folii odpadowej LDPE, bezbarwnej, kolorowej, z nadrukiem, folii stretch i kapturowej, na uwadze mamy sprawną organizację wszystkich etapów wykonywanej przez nas pracy.

Zapraszamy do współpracy drukarnie fleksograficzne, przedsiębiorstwa pakujące wyroby w folie, jak również firmy zajmujące się segregacją tworzyw sztucznych.

Posiadamy odpowiednie zezwolenia i wystawiamy zgodnie z przepisami dokumenty (karty przekazania odpadu kod 15 01 02).

Dysponujemy własnym transportem działając na terenie Wielkopolski.